Transponeringstabel VvE

Veel vragen die aan VvE Centraal gesteld worden zijn gerelateerd aan de modelreglementen. In de komende maand gaat VvE Centraal meer aandacht besteden aan de Modelreglement, en in deze eerste uit een reeks staan we stil bij de structuur van de laatste vier modelreglementen, in de volksmond ook wel de Transponeringstabel voor modelreglementen genaamd. Dit overzicht helpt om inzicht te krijgen in waar de verschillende onderwerpen in de verschillende modelreglementen is opgenomen.

De reglementen die zijn opgenomen zijn  de volgende:

februari
1973

Witte boekje modelreglement VvE 1973 - VvE Centraal

november
1983 

Blauwe boekje modelreglement VvE 1983 - VvE Centraal

januari
1992 

Gele boekje modelreglement VvE 1992 - VvE Centraal

januari
2006 

Blauwe Groene boekje modelreglement VvE 2006 - VvE Centraal

Het vergelijk van de modelreglementen is hier te downloaden. Zo is snel en eenvoudig in te zien waar wat behandeld wordt in het modelreglement.