Liftoffertes is een nieuw initatief wat als doel heeft om de liftbranche transparanter te maken.

Wat vooral voor leden van VvE’s interresant blijkt te zijn is besparen op liftonderhoud. Vaak wordt het onderhoud gedaan door diegene die de lift heeft geinstalleerd maar die vraagt vaak teveel geld en/of levert te weinig service. Door liftonderhoudsoffertes via onze website aan te vragen kunnen VvE’s meerdere liftonderhoudscontracten naast elkaar leggen en kijken welke het beste qua prijs en service bij hun past. De bij ons aangelsoten lifteleveranciers weten dat ze met elkaar in concurrente staan en moeten dus scherp offreren.

Twaalf liftleveranciers hebben zich al bij liftoffertes.nl aangesloten en we hebben al meer dan 600 VvE’s mogen helpen.
www.liftoffertes.nl

Dit is een bijdrage van:
Liftoffertes.nl