Informatiebijeenkomst voor VvE’s met een monumentenstatus in Den Haag

VvE met Monumentenstatus

De VvE-balie organiseert zaterdag 20 januari 2018 een informatiebijeenkomst voor vereniging van eigenaren (VvE’s) van appartementencomplexen met een monumentenstatus. Tijdens deze middag kunt u inspiratie opdoen over hoe u het appartementencomplex kunt verduurzamen.

Voor appartementencomplexen met een monumentstatus gelden de verbouwingsregels voor monumenten. Dit beperkt de VvE in de mogelijkheden om het gebouw te verduurzamen. Toch is er meer mogelijk dan u misschien denkt. Daarom organiseert de gemeente deze informatiemiddag om u te inspireren hoe u als VvE het appartementencomplex duurzamer kunt maken.

Locatie en tijd

  • Locatie: Het Nutshuis, Riviervismarkt 5 in Den Haag
  • Inloop vanaf 13.00 uur
  • Start: 13.30 uur
  • Eind: 18.00 uur

Programma

Er zijn verschillende sprekers aanwezig en u krijgt voorbeelden van ervaringsdeskundigen. Het volledige programma vindt u vanaf 15 januari op www.vvebalie.nl.

Aanmelden

Bent u eigenaar van een appartement in een appartementencomplex met de monumentenstatus? Dan kunt u zich gratis aanmelden voor deze informatiebijeenkomst. Stuur een e-mail naar  vvebalie@denhaag.nl en vermeld uw naam en adres.

Hou van je huis

Wilt u meer weten over het verduurzamen van uw huis? Dan kunt u terecht in de pop-up stores van Hou van je huis. Kijk voor meer informatie op www.denhaag.nl/houvanjehuis.

Tags:
0 Reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Neem contact op met VvE Centraal

U kunt dit formulier gebruiken om contact op te nemen met VvE Centraal

Wordt verstuurd

wit logo-01

©2018 VvE Centraal, onderdeel van Blue Orange Participaties B.V.

Login met je gegevens

of    

Je gegevens vergeten?

Create Account