Nieuw in Amsterdam: meldpunt woonkwaliteit

Nieuw in Amsterdam meldpunt woonkwaliteit

Hebt u scheuren in uw muren of plafonds, een slechte fundering of bijvoorbeeld betonrot? En hebt u de verhuurder of Vereniging van Eigenaren (VvE) hier op aangesproken en gebeurt er niets? Vanaf 27 februari kunt u dit melden op het nieuwe online Meldpunt Woningcheck.

Het stadsdeel bekijkt de ernst van de melding en neemt contact op met de eigenaar om te zorgen dat het probleem snel wordt verholpen.

Hulp voor iedereen

Als mankementen zoals hierboven genoemd niet worden opgelost, kunnen bewoners gezondheids- en veiligheidsrisico’s lopen. Het bouwtechnisch op orde houden van een pand is de verantwoordelijkheid van de eigenaar. Maar als die en de bewoner er samen niet uitkomen, heeft de bewoner recht op gratis hulp. Amsterdam vindt namelijk dat élke Amsterdammer recht heeft op een goede woning.

U kunt overigens altijd terecht bij !WOON voor gratis hulp en advies.

Kijk voor meer informatie op www.amsterdam.nl/woningcheck

0 Reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Neem contact op met VvE Centraal

U kunt dit formulier gebruiken om contact op te nemen met VvE Centraal

Wordt verstuurd

wit logo-01

©2018 VvE Centraal, onderdeel van Blue Orange Participaties B.V.

Login met je gegevens

of    

Je gegevens vergeten?

Create Account