Onderhoud groot appartementencomplex

Wijnhof Vastgoedonderhoud verzorgde het buitenonderhoud voor een groot appartementencomplex in Rotterdam Noord. Het complex dat bestaat uit 40 appartementen en 4 bedrijfsruimten kende genoeg uitdagingen. Naast zeer slechte weersomstandigheden bleek ook dat er meer houtrot aanwezig was dan initieel gesignaleerd.

“Het is gewoon fijn om in het gehele traject slechts één contactpersoon te hebben. Het guntraject was in deze opdracht geen winnende factor, wel de prijs. In dit geval was de offerte van Wijnhof Vastgoedonderhoud prijstechnisch gunstig en kon het advies aan de VvE worden uitgebracht om de werkzaamheden aan te besteden aan Wijnhof Vastgoedonderhoud.” Al met al zijn zowel de VvE als ik hartstikke tevreden over het eindresultaat. Of ik nog eens met Wijnhof Vastgoedonderhoud in zee ga? Absoluut!”

Sander Van Houten van SH Vastgoed

VvE Bergsingel – Rotterdam

Dit is een bijdrage van:

Tags:
0 Reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Neem contact op met VvE Centraal

U kunt dit formulier gebruiken om contact op te nemen met VvE Centraal

Wordt verstuurd

wit logo-01

©2018 VvE Centraal, onderdeel van Blue Orange Participaties B.V.

Login met je gegevens

of    

Je gegevens vergeten?

Create Account