Speciaal voor Verenigingen van Eigenaars heeft Tula Cleaning Services de dienst Portiekreiniging ontwikkeld. Hiermee hebben kleinre VvE’s de mogelijkheid om puur en alleen voor de portiek een schoonmaak contract af te sluiten.

De werkzaamheden kunnen bestaan uit periodiek regulier schoonmaken van uw portiek. Vooraf bespreken we wat de werkzaamheden zijn en de frequentie waarmee u de protiek schoongemaakt wenst te hebben.

Daarnaast kunnen we u ook helpen met de volgende schoonmaakwerkzaamheden:

  • Hogedrukreiniging
  • Glasbewerking
  • Graffitiverwijdering
  • Gevelreiniging
  • Kauwgomverwijdering.

Door de meer dan 15 jaar aan ervaring die we `hebben opgebouwd hebben we voor elke vieze uitdaging een schone oplossing. Verder werken we met vertrouwde vaste krachten en stellen we samen het werkpakket op.

 

Wilt u ons een keer uitproberen. Neem dan contact met ons op via het onderstaande contactformulie of neem direct contact met ons op via 070 213 14 14.