Onderzoek VvE Beheer “Zelf doen of uitbesteden” van de Consumentenbond

De Consumentenbond is voor de Consumentengids op zoek naar meningen van VvE’s om deze te kunnen verwerken in een artikel. Centraal in dit artikel staat het beheer van de VvE. Een van de vragen waar je bij een beslissing binnen een VvE al snel tegenaan loopt, is ‘zelf doen of uitbesteden?’

De auteur van dit artikel heeft VvE Centraal gevraagd om deze centrale vraag aan haar achterban voor te leggen zodat zij uw geannonimiseerde antwoorden kunnen verwerken in haar artikel. Onder alle respondenten verloten we drie keer een Premium VvE Lidmaatschap bij VvE Centraal.

 

Maak uw eigen enquête voor feedback van gebruikers

0 Reacties

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Neem contact op met VvE Centraal

U kunt dit formulier gebruiken om contact op te nemen met VvE Centraal

Wordt verstuurd

wit logo-01

©2018 VvE Centraal, onderdeel van Blue Orange Participaties B.V.

Login met je gegevens

of    

Je gegevens vergeten?

Create Account