Kennis van VvE Zaken


Leningen & SubsidiesNieuws

Nieuwbouw appartement aardgasvrij maken

Nieuwbouw appartement aardgasvrij maken is mogelijk met de Energie Bespaar Lening

is mogelijk met een lening van het NEB

DEN HAAG – Particulieren die een nog niet opgeleverde nieuwe woning alsnog aardgasvrij willen maken, kunnen hiervoor een lening krijgen. Het gaat om nieuwbouwwoningen die met een gasaansluiting zijn ontworpen en gekocht, maar die de koper alsnog aardgasvrij wil laten opleveren.


Particulieren die voor 1 september 2018 een appartement hebben gekocht, kunnen de kosten van de maatregelen financieren met een zogenoemde Energiebespaarlening. Het geld komt uit het Nationaal Energiebespaarfonds dat door Rijk en banken wordt gefinancierd. Bij het fonds kan tegen gunstige voorwaarden worden geleend.

Het fonds maakt het ook voor een Vereniging van Eigenaren (VvE) veel aantrekkelijker te verduurzamen, stelt minister Kajsa Ollongren (Wonen). De VvE’s kunnen voortaan leningen met een looptijd van dertig jaar afsluiten voor verduurzaming. Nu zijn er looptijden van tien en vijftien jaar. Door het uitsmeren van de aflossing, dalen de maandlasten.

Over de auteur

Deze artikelen zijn door de redactie van VvE Centraal gepubliceerd.
Gerelateerde artikelen
Leningen & SubsidiesNieuwsVerduurzaming

Verduurzaming voor VvE’s aantrekkelijker door Energiebespaarfonds

EnergiebesparingLeningen & SubsidiesNieuws

Nationaal Energiebespaarfonds financiert verduurzaming VvE Lindenhove

BijeenkomstenEnergiebesparingLeningen & Subsidies

VVE ENERGIEBESPAARLENING + SUBSIDIE ENERGIEBESPARING EIGEN HUIS

VvE Beheer

Ik zeg mijn VvE lidmaatschap op

Het laatste nieuws wekelijks in je mailbox!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Interessant om te lezen
Verduurzaming voor VvE’s aantrekkelijker door Energiebespaarfonds